Flat Pack

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139 MB
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nitrome
Nitrome stüdyosu tarafından geliştirilen ve aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceğiniz Flat Pack mobil oyununda sizde eğlenmenize bakın.

Nitrome stüdyosu tarafından geliştirilen ve aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceğiniz Flat Pack mobil oyununda sizde eğlenmenize bakın.

Gün boyu yaşamış olduğunuz stresi eğlenceli bir mobil oyun ile atmak isterseniz Flat Pack oyununa sahip olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuzun hikayesine bakacak olursak; Flat Pack oyununda küp şeklinde olan ve git gide büyüyen bir platform üzerinde ilerlemeye çalışacaksınız. Oyunumuzda renkli bir karaktere yön vereceksiniz, platform üzerinde ilerletmeye çalışacaksınız. 

Oyunda yer alan 3D küplerin üzerinde yürüyerek diğer küpler ile birleştirmeye çalışın. Tüm küpleri birleştirebilmek için bir sonraki hamlenizi hesap etmeli ve ona göre bir strateji belirlemelisiniz. Oyun analizlerini incelediğimizde görüyoruz ki Flat Pack aksiyon oyunu oyunlar arasında en iyi dereceye sahip olarak gözüküyor. Platform üzerinde ilerlemek sandığınız kadar da kolay olmayacak. Her an her yerden sizi engelleyecek yaratıklar çıkabilir. Tabi tek bunun ile de kalmıyor. Yaratıklar kadar da engeller sizi durdurmaya çalışabilir. Bunların hepsini önceden planlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Sizde Flat Pack oyununu İOS mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

 

Flat Pack indir